Programatory układów scalonych
Oscyloskopy, analizatory stanów
Wyważanie dynamiczne
Wyważanie dynamiczne
Kompilatory C i C++
image carousel

Usługi

RK-SYSTEM oferuje swoim klientom usługi w zakresie wyważania dowolnych detali wirujących bezpośrednio u Klienta. W tym przypadku wyważanie detalu wykonywane jest najczęściej w łożyskach własnych, czyli bez konieczności jego demontażu z maszyny. Maksymalna masa, wymiary oraz kształt detalu może być praktycznie dowolny. Jesteśmy w stanie podjąć się wyważenia praktycznie każdego detalu w łożyskach własnych. Specjalizujemy się w "trudnych przypadkach", których wyważania nie chcą podjąć się inne firmy.Jeśli dostęp do detalu jest utrudniony lub niemożliwy istnieje możliwość wyważenia go w siedzibie naszej firmy na przeznaczonym do tego celu stanowisku mechanicznym (o ile pozwolą na to gabaryty i masa wirnika). Mamy duże doświadczenie w zakresie wyważania. Istnieje możliwość powierzenia nam opieki nad określonymi maszynami w Państwa firmie, wtedy regularnie możemy dokonywać wyważania określonych wirników typu wentylatory, turbiny itp. jak również ich konserwacji.

Z uwagi na dużą wiedzę w zakresie projektowania układów elektronicznych oraz programowania układów cyfrowych, możemy zaoferować Państwu pomoc w zakresie nowych innowacyjnych opracowań technologicznych.

W przypadku zainteresowania się Państwa naszą ofertą w zakresie proponowanych przez nas usług prosimy o kontakt.

Usługi

Programowanie układów scalonych

Jako producent bardzo szybkich programatorów dysponujemy odpowiednim zapleczem aby w krótkim czasie zaprogramować większą partię układów programowalnych. Jeżeli potrzebujecie Państwo, pilnie zaprogramować większą ilość układów, możemy podjąć się takiej usługi.

Usługi

Projektowanie urządzeń elektronicznych

W tym zakresie dysponujemy wiedzą w dziedzinie projektowania systemów mikroprocesorowych w oparciu o procesory rodziny 8051, AVR, 68HC12 jak również procesory sygnałowe firmy Texas Instruments. Nasi specjaliści dysponują wiedzą z zakresu pisania oprogramowania w języku C i są wyposażeni w profesjonalne narzędzia projektowe. Dodatkowo wykonujemy usługi projektowania układów CPLD i FPGA firmy Xilinx.

Usługi

Usługi w zakresie wyważania

Wykonujemy specjalizowane wyważarki oraz specjalizowane stanowiska do wyważania. Nasza firma jako producent przenośnych systemów do pomiaru drgań i wibracji prowadzi również usługi w zakresie wyważania dowolnych elementów wirujących bezpośrednio u Klienta lub w siedzibie naszej firmy. Istnieje możliwość powierzenia nam opieki nad określonymi maszynami w Państwa firmie, wtedy regularnie możemy dokonywać wyważania określonych wirników typu wentylatory, turbiny itp. ja...

Nasze certyfikaty
Certyfikat ISO 9001:2008 Certyfikat AQAP 2110:2009

Aktualności

Aktualizacja oprogramowania Uprog

16-09-2019

Naprawiono bibliotekę PICF...

Aktualizacja oprogramowania Uprog

06-08-2019

Zmiana algorytmów układów Flash...

Aktualizacja oprogramowania Uprog

21-07-2019

Dodano obsługę układu SST39VF801C-70-4C-EKE, poprawiono szybkość algorytmów bibkioteki Flash16...

Aktualizacja oprogramowania Uprog

25-04-2019

Poprawiono algorytmy układów Dallas DS1230Y, DS1644, DS1225AD...

Aktualizacja oprogramowania Uprog

01-04-2019

Poprawiono obsługę programowania automatycznego w opcji Gang Mode...

RK-SYSTEM
ul. Chełmońskiego 30
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel. +48 22 724 30 39, +48 22 755 69 83
fax +48 22 724 30 37
E-mail: rk-system@rk-system.com.pl
Support: support@rk-system.com.pl

© RK-System

Polityka prywatności