Programatory układów scalonych
Oscyloskopy, analizatory stanów
Wyważanie dynamiczne
Wyważanie dynamiczne
Kompilatory C i C++
image carousel

Szkolenia

RK-SYSTEM organizuje szkolenia dla użytkowników większości środowisk programistycznych i narzędzi wchodzących w skład naszej oferty. Szkolenia, możemy prowadzić zarówno u klienta, jak i w naszej firmie, gdzie dysponujemy nowoczesnym zapleczem w postaci przystosowanego pomieszczenia, sprzętu audiowizualnego, aparatury dydaktycznej , stanowiskami komputerowymi oraz przede wszystkim i przygotowanym personelem dydaktycznym.
Osoby prowadzące szkolenia posiadają głęboką wiedzę praktyczną z zakresu, projektowania systemów elektronicznych, analogowych i cyfrowych jak również wysokie umiejętności w zakresie programowania z wykorzystaniem takich języków jak C, C++, C#, VHDL.

Szkolenia

Programowanie w jezyku VHDL

Oferujemy profesjonalne szkolenia z zakresu projektowania układów cyfrowych w oparciu o struktury FPGA i CPLD z użyciem języka VHDL w oparciu o architektury firmy Xilinx.

Szkolenia

Programowania w jezyku C

Oferujemy profesjonalne szkolenia z zakresu programowania kontrolerów w języku C dla kontrolerów jednoukładowych. Szkolenie to pozwoli uczestnikom na zrozumienie zasad projektowania systemów 'embended'.

Wyważanie elementow wirujących

Oferujemy profesjonalne szkolenia w zakresie wyważania elementów wirujących. Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z tematyką wyważania dynamicznego oraz rozwiązywaniem problemów związanych z wyważaniem detali przy użyciu produkowanych przez nas systemów do wyważania.

Nasze certyfikaty
Certyfikat ISO 9001:2008 Certyfikat AQAP 2110:2009

Aktualności

Aktualizacja oprogramowania Uprog

11-10-2017

Aktualizacja oprogramowania...

Aktualizacja oprogramowania DAQsystem

18-08-2017

Nowa wersja oprogramowania DAQsystem jest dostępna do pobrania. Aktualizacja eliminuje błędy występujące podczas wczytywania zapisanych sesji, a także błędy dotyczące dzia...

Aktualizacja oprogramowania Uprog

08-08-2017

Aktualizacja oprogramowania...

Aktualizacja oprogramowania Uprog

01-07-2017

Aktualizacja oprogramowania...

Aktualizacja oprogramowania Uprog

10-04-2017

Aktualizacja oprogramowania...

RK-SYSTEM
ul. Chełmońskiego 30
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel. +48 22 724 30 39, +48 22 755 69 83
fax +48 22 724 30 37
E-mail: rk-system@rk-system.com.pl
Support: support@rk-system.com.pl

Polityka prywatności